Kierownik ds. Kluczowych Klientów

ULDO Polska

teren całego kraju, mazowieckie

ULDO Polska
Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych praca na stanowisku:

Miejsce pracy: teren całego kraju

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy, pozyskiwanie nowych Klientów na terenie całej Polski, stały kontakt i prowadzenie negocjacji z sieciami handlowymi oraz innymi dużymi partnerami handlowymi.
  • Budowanie długofalowych relacji, dbanie o wysokie standardy obsługi.
  • Samodzielne planowanie i organizowanie własnej pracy.

Wymagane kompetencje:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B poparte sukcesami w realizacji konkretnych projektów sprzedażowych, w szczególności doświadczenie w kontaktach z sieciami handlowymi oraz innymi dużymi partnerami handlowymi.
  • Dobra znajomość specyfiki rynku pieczywa w Polsce.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień dotyczących technologii piekarskich i cukierniczych.
  • Duża wiedza i umiejętności handlowe.
  • Wysokie zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długotrwałych relacji z klientem.
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy mobilnej.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Wysokiej klasy samochód, telefon, komputer.
  • Pakiet pozafinansowych świadczeń: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport.
  • Możliwość dalszego rozwoju poprzez szkolenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.