Kierownik ds. Kluczowych Klientów Hurtowych (FMCG)

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, innowacyjnej spółki i lidera w swojej branży, szukamy Kandydata / kandydatki na stanowisko

Kierownik ds. Kluczowych Klientów Hurtowych (FMCG)Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży sell-in i sell-out
    u podległych klientów hurtowych
  • wprowadzanie krótko- i długoterminowych strategii klienckich i kanałowych umożliwiających realzację kluczowych wskaźników biznesowych (szczególnie dystrybucyjnych)
  • przygotowanie okresowych planów wsparcia sprzedaży - odpowiedzialność za realizację polityki asortymentowej i cenowej  u obsługiwanych Dystrybutorów
  • zarządzanie kosztami operacyjnymi, budżetem sprzedaży, portfelem sprzedaży
  • zarządzanie powierzonymi środkami trwałymi, materiałami POS oraz  środkami na działania promocyjne
  • egzekucja standardów jakości ekspozycji produktów
  • współpraca z Przedstawicielami Handlowymi Hurtowni, przeprowadzanie dla nich szkoleń sprzedażowych i asortymentowych oraz przekazywanie informacji promocyjnych
  • budowanie relacji z Klientami w celu realizacji nałożonych zadań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe / studia w toku
  • minimum trzyletnie doświadczenie w branży FMCG - warunek konieczny
  • minimum dwa lata doswiadczenia w samodzielnym zarządzaniu Klientami hurtowymi (hurt/podhurt)
  • praktyczna wiedza z zakresu finansów (umiejętność wyliczenia marży Klientów i producenta, kalkulacja cen produktów w procesie Route  to Market, świadomość wpływu kosztów na wynik kanału)
  • dokładność, zaangażowanie oraz zorientowanie  na jakość i poprawność danych
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • bardzo dobra znajomość progamu Excel
  • poczucie humoru i umiejętność zjednywania innych do swoich pomysłów
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość uczenia się i pracy w doświadczonym zespole handlowym
  • szybki rozwój pod okiem doświadczonego opiekuna
  • codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą oraz otwartego feedbacku,
  • pracę w dynamicznym biznesie FMCG.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.