Kierownik ds. Kluczowych Klientów | Ekskluzywne Kuchnie LOFRA Italy

GastroProdukt Professional

Olkusz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma GastroProdukt Professional wyłączny przedstawiciel Ekskluzywnych Kuchni LOFRA ITALY poszukuje kandydata na stanowisku: Kierownik ds. Kluczowych Klientów | Kuchnie LOFRA,

* Realizowanie sprzedaży w oparciu o wypracowane kontakty biznesowe
* Rozbudowa sieci dystrybucji poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
* Utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami,
* Proponowanie indywidualnych działań marketingowych mających na celu zwiększenie sprzedaży,
* Monitoring rynku, zbieranie i analizowanie informacji rynkowych,
* Pomoc w bieżącej działalności działu,

Oferujemy:

* Możliwości rozwoju zawodowego,
* Pracę od poniedziałku do piątku,
* Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
* Szkolenia produktowe w siedzibie firmy TORREGLIA – ITALY,
* Warunki pracy motywujące do osiągania jak najlepszych wyników,
* Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, itp.),
* Premię uzależnioną od realizacji założonych celów sprzedażowych,

Masz spokojną i opanowaną osobowość oraz optymistyczne nastawienie - dołącz do naszego zespołu... Wyślij nam swoje CV.

Wymagania

* Doświadczenie w sprzedaży | obsłudze klienta,
* Znajomość obsługi komputera, w tym MS Office,
* Wykształcenie: średnie | wyższe,
* Otwartość i doskonała komunikacja,
* Umiejętność pracy pod presją czasu,
* Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem,
* Umiejętności analitycznego myślenia,
* Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność i samodzielność w działaniu,
* Prawo jazdy kat. B,

Prezentacja firmy

GastroProdukt Professional jest wyłącznym przedstawicielem Lofra ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management