Kierownik ds. Kluczowych Klientów - branża chemiczna

Arche Consulting

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • utrzymanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów w branży chemicznej,
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy,
  • zarządzanie zespołem sprzedażowym (ponad 20 osób),
  • aktywna sprzedaż produktów firmy na terenie całej Polski,
  • dbałość o realizację wyznaczonych celów,
  • przygotowywanie raportów i analiz.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – mile widziane Chemia, Technologia chemiczna,
  • doświadczenie w dziale sprzedaży oraz w budowaniu relacji z klientem w branży klejów przemysłowych – warunek konieczny,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całej Polski (lokalizacja firmy - Polska Południowa),
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • proaktywność, zdolności negocjacyjne,
  • komunikatywność, nastawienie na realizację celów,

Nasz klient oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie kwartalne zależne od realizacji wyników,
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej prestiżowej spółce,
  • możliwość udziału w innowacyjnych na rynku projektach.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management