Kierownik ds. Kluczowych Dystrybutorów (woj. warmińsko-mazurskie)

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest duża, międzynarodowa korporacja z branży FMCG (kategoria napojowa). Istniejąc na polskim rynku od wielu lat zyskała grono konsumentów oddanych swoim markom, które są z pewnością dobrze znane i cenione. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ds. Kluczowych Dystrybutorów (woj. warmińsko-mazurskie)Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie całymi procesami biznesowymi u klienta hurtowego (negocjacje warunków handlowych, podpisywanie umów, sell-in, sell-out, adaptowanie centralnych narzędzi oraz tworzenie własnych)
  • Zarządzanie ludźmi – coaching i programy motywacyjne dla PH dystrybutora
  • Analizy, matematyka handlowa, całościowe zarządzanie budżetem

Wymagania:

  • Ok. 1 rok doświadczenia we współpracy z klientami hurtowymi – koniecznie w branży FMCG (najchętniej kategoria napojowa/alkoholowa)
  • Umiejętności związane z zarządzaniem zarówno biznesem jak i ludźmi
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych
  • Umiejętność tworzenia i wdrażania narzędzi do pracy z hurtownikiem
  • Proaktywność i gotowość do usprawniania codziennych procesów
  • Gotowość do pracy w terenie

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premiowe
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, tablet, auto służbowe)
  • Opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Fundusz emerytalny
  • Rozwijające szkolenia
  • Ciekawe programy motywacyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.