Gi Group Poland S.A.
Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Kierownik ds. Jakości

Miejsce pracy: Józefów[Otwocki]
Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Lidera ds. Jakości.

Miejsce pracy: Józefów (k. Warszawy).

Główne zadania:
- Opracowywanie dokumentacji jakościowej obejmującej standardy, procedury, instrukcje
- Prowadzenie projektów usprawniających procesy w firmie produkcyjnej
- Monitorowanie wskaźników w podległych obszarach
- Przestrzeganie niezbędnych procedur, weryfikacja procesów pod kątem oczekiwań Zarządu
- Odpowiedzialność za audyt ISO
- Zarządzanie działem jakości
- Nadzór nad procesem reklamacji
- Nadzór nad procesami homologacji

Oczekiwania wobec Kandydata:
- Wykształcenie wyższe
- Język angielski na bardzo dobrym poziomie
- Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (mile widziane doświadczenie w automotive)
- Znajomość obsługi pakietu MS Office
- Umiejętność pracy w zespole, sumienność, zaangażowanie
- Dobra organizacja czasu pracy
- Umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport),
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
- Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
- Sprawny proces rekrutacji
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.