Kierownik ds. Jakości i Technologii

Michael Page

okolice Krakowa, zagranica

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej i ambitnej osoby, która będzie odpowiedzialna za funkcjonowanie systemu jakości na Wydziale Monolitycznym oraz będzie zarządzać zespołem jakości.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży ceramiki ogniotrwałej.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Funkcjonowanie systemu jakości (Wydział Monolityczny);
  • Kontakt z Klientami, dostawcami oraz działem R&D;
  • Zarządzanie i doskonalenie pracy podległego zespołu;
  • Analizę i aktualizację planu kontroli i obowiązujących procedur;
  • Zarządzanie procesem koncesyjnym przy ścisłej współpracy z działem R&D;
  • Wdrażanie działań usprawniających procesy produkcyjne;
  • Usprawnienie procesu wdrażania nowych produktów;
  • Nadzorowanie testów kwalifikacyjnych w laboratorium;
  • Odpowiedzialność za realizację badań podległego laboratorium, według ustalonej metodologii testów oraz zwiększanie efektywności badań;
  • Odpowiedzialność za zwalnianie wyrobów gotowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze ceramiki, materiałoznawstwa lub chemii;
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji, jakości oraz laboratorium;
  • Znajomość narzędzi jakościowych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz koordynowanie kilku zadań jednocześnie;
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność planowania i zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Możliwość rozwoju;
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: okolice Krakowa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page