kierownik ds. jakości i ochrony środowiska

Randstad Polska Sp. z o.o.

okolice Poznania, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego klienta, wiodącej firmy produkcyjnej w swojej branży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 27544
Praca stała
Lokalizacja: okolice Poznania

Zakres obowiązków:
  • kontrola i zapewnienie jak najwyższej jakości produktów i procesów produkcyjnych od dostawy surowców poprzez produkcję do załadunku towaru do klienta
  • tworzenie, kontrola oraz ocena standardów jakościowych
  • nadzór i kontrola nad dokumentacją z zakresu zintegrowanego systemu zarządzania
  • koordynacja działań eliminujących zagrożenia jakościowe w firmie
  • aktywny udział w procesie kształtowania produktu (próby produkcyjne, ustalanie standardów jakościowych, optymalizacja)
  • zarządzanie i szkolenia podległego personelu oraz wsparcie w zakresie jakości
  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym niezbędnym do realizacji zadań produkcyjnych
  • ścisła współpraca z firmą zewnętrzną sprawującą nadzór nad spełnianiem przez firmę wymogów prawnych w zakresie ochrony środowiska
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej środowiska zgodnie z wymogami prawa jak również decyzji i pozwoleń

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych
  • znajomość języka niemieckiego i / lub angielskiego
  • pewność w obsłudze wszystkich powszechnie używanych narzędzi informatycznych
  • umiejętność pracy w zespole, pracy pod presją czasu, elastyczność
  • logiczny i analityczny sposób myślenia, umiejętność planowania, prowadzenia analiz, formułowania wniosków
  • gotowość do uczenia się

Oferta:
  • interesująca i odpowiedzialna praca
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • prywatny pakiet medyczny
  • możliwość samorealizacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)