Kierownik ds. Inwestycji (OZE)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrożenie rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii takich jak panele fotowoltaiczne na funkcjonujących obiektach magazynowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest wiodący deweloper i właściciel wielkopowierzchniowych nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Opracowywanie wstępnych analiz wykonalności, ekspertyz technicznych, wpływu inwestycji na środowisko oraz zweryfikowanie zagrożeń planowanych inwestycji;

  • Przygotowywanie budżetów inwestycyjnych, planów zadaniowo-czasowych, programów funkcjonalno-użytkowych, analiz efektywności energetycznej instalacji;
  • Kontrola harmonogramów i budżetów inwestycji oraz określenie kamieni milowych a następnie ich monitorowanie;
  • Kontakty z poszczególnymi szczeblami organów decyzyjnych w celu uzyskania niezbędnych pozwoleń;
  • Monitoring rynku energii w zakresie zmian prawnych, cen energii, kosztów instalacji, magazynowania energii elektrycznej, rozwoju technologii.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5 lata doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami
  • Mile widziane doświadczenie w branży OZE
  • Doświadczenie w pracy z urzędami oraz operatorami energetycznymi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość aspektów prawno-techniczno-ekonomicznych związanych z procesami inwestycyjnymi

Oferujemy

  • Dużą samodzielność i niezależność
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page