Kierownik ds. Hurtu i Dystybucji

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy Kierownika ds. Hurtu i Dystrybucji na obszar woj. wielkopolskiego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG, posiadająca w swoim portfolio rozpoznawalne marki z kategorii napojowej. Obecnie, w związku z rozwojem struktur, poszukujemy Kierownika ds. Hurtu i Dystrybucji na obszar woj. wielkopolskiego. Wybranej osobie będzie powierzony dalszy rozwój współpracy z dystrybutorami i C&C na podległym terenie.

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia współpraca z Dystrybutorami i Hurtowniami - realizacja programów centralnych oraz ich rozwój zgodnie z priorytetami biznesowymi,
  • Przygotowanie lokalnych programów wspierających sprzedaż w oparciu o analizę czynników wzrostu,
  • Gromadzenie informacji dotyczących zmian i trendów w rynku oraz analiza danych rynkowych,
  • Przygotowanie planów działań do poprawy wskaźników,
  • Analiza stanów magazynowych u dystrybutora,
  • Realizacja targetów wolumenowych oraz egzekucja ustalonych ekspozycji,
  • Praca z ASMem Detalicznym w celu poszukiwania możliwości wzrostu i rozwoju wspólnego obszaru,
  • Szkolenie, współpraca i motywowanie Przedstawicieli Dystrybutora do realizacji celów wolumenowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie min. średnie,
  • 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • Doświadczenie w pracy z dystrybutorami na terenie woj. wielkopolskiego,
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i znajomość joint business planów,
  • Inicjatywa w działaniu i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • możliwości rozwoju pionowego i poziomego w ramach organizacji,
  • atrakcyjny pakiet benefitów,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page