KIEROWNIK ds. GWARANCJI I SERWISU

INSTAL - LUBLIN S.A.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

INSTAL - LUBLIN S.A. jest jedną z największych firm instalacyjnych w Polsce specjalizujących się w usługach związanych z realizacją prac w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Zakres usług obejmuje montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych, technologicznych, jak również zewnętrzne sieci wodne, kanalizacyjne, cieplne i gazowe wraz z projektowaniem.

Miejsce pracy: województwo lubelskie

OPIS STANOWISKA:

  • Przejmowanie obiektu w obsługę gwarancyjną i serwisową
  • Obsługa porealizacyjna obiektów
  • Negocjowanie i ustalanie warunków współpracy z Klientami oraz podwykonawcami w zakresie usług montażowych, serwisowych i reklamacyjnych
  • Koordynowanie napraw gwarancyjnych w odniesieniu do branż sanitarnej i AKPiA
  • Organizowanie procesu usuwania usterek
  • Organizacja pracy podległego zespołu
  • Uczestniczenie w przeglądach gwarancyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji zgłoszonych reklamacji i prac naprawczych
  • Przygotowanie dokumentacji do zwolnienia kaucji gwarancyjnych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie, w zakresie instalacji sanitarnych
  • Uprawnienia do kierowania robotami branży sanitarnej
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Uprawnienia SEP mile widziane
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie kraju

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Samochód służbowy, Karta Benefit, Opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku "aplikuj".

Zapewniamy dyskrecję, .Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

INSTAL - LUBLIN S.A. to jedna z największych firm instalacyjnych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy