Kierownik ds. gastronomii

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska:

  • Kierowanie, nadzór i koordynacja pracy zespołu pracowników zajmujących się gastronomiczną stroną funkcjonowania hotelu,
  • Efektywne zarządzanie restauracją hotelową,
  • Zapewnienie najwyższej jakości przygotowywanych posiłków,
  • Weryfikowanie przestrzegania wewnętrznych norm jakości i założonego harmonogramu
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie!
  • Umowę o pracę na pełen etat - zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta,
  • Możliwość pracy i rozwoju w strukturach firmy o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju,
  • Bardzo miłą atmosferę pracy
  • Zakwaterowanie w hotelu

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie pełnionych obowiązków,
  • Znajomość zasad żywienia zbiorowego,
  • Wykształcenie o profilu gastronomicznym, hotelarskim etc.
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem pracowników.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: KG/03/2018/KLC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.