Kierownik ds. exportu (rynek ukraiński)

Michna Sp. z o.o. Sp. k-a

Pelplin, 83-130, pomorskie

Opis stanowiska pracy

- przygotowywanie i zawieranie transakcji sprzedażowych poza granicami Polski oraz na jej terenie
- aktywne pozyskiwanie odbiorców, nawiązywanie kontaktów biznesowych
- negocjowanie warunków sprzedaży oraz dostaw, zapewnianie wymaganej dokumentacji
- weryfikacja i okresowa ocena dostawców

Wymagania

- znajomość i doświadczenie w branży spożywczej (mięsa wieprzowego).
- wykształcenie wyższe kierunkowe
- bardzo dobra znajomość j. Ukraińskiego lub rosyjskiego (znajomość innych języków będzie atutem)
- doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacji
- umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu oraz rozwiązywania problemów
- bardzo wysoki poziom samodzielności oraz inicjatywy
- mile widziana znajomość prawa celnego i prawa regulującego międzynarodowe stosunki gospodarcze

Prezentacja firmy

MICHNA Sp. z o.o. Sp. k. to firma z tradycjami, posiadająca wieloletnie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management