KIEROWNIK ds. budowy struktury przedstawicieli [ODSZKODOWANIA]

HEX

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli szukasz:

- dodatkowego dobrze płatnego zajęcia (DG lub um. agencyjna)

- możliwości samorealizacji, rozwoju oraz zdobycia nowej wiedzy

- jasnych, prostych i uczciwych zasad rozliczeń

- kooperanta mającego dobre know-how, materiały oraz wiedzę umożliwiającą Tobie łatwe przeszkolenie pozyskanych współpracowników

Jeżeli jesteś:

- komunikatywną, otwartą na ludzi i możliwości osobą

- kreatywny i samodzielny w swoich działaniach

- osobą mającą kontakt z potencjalnymi klientami z racji wykonywanego zawodu (nie jest to wymóg konieczny)

- czujesz się dobrze na pozycji lidera

Jeżeli chciałbyś:

- współpracować z nami w ramach własnej DG lub na podstawie umowy cywilno-prawnej (agencyjnej)

- budować własną strukturę współpracowników działających na ciągle rozwijającym się rynk usług prawnych w tym odszkodowań,

- uzyskiwać wysoką prowizję od zleconych spraw, wypłacaną w terminie, uczciwie. Dostaniesz także nadprowizję z spraw twoich agentów,

- reprezentować poważną firmę z rynku prawno-odszkodowawczego,

- mieć dobrą, sprawdzoną gamę produktów do zaoferowania klientowi

- mieć szansę (zależnie od wyników) na etat, samochód, refundację kosztów prowadzenia biura

- przekuć swoje kontakty, znajomości i pomysły na konkretne dochody

Zagwarantujemy:

- DARMOWE profesjonalne materiały szkoleniowe, szkolenie stacjonarne,

- pełne wsparcie szkoleniowo-operacyjne ze strony Kancelarii jak i twoich bezpośrednich przełożonych,

- dostęp do systemu IT firmy dla twoich współpracowników (komunikacja, szkolenia, listy klientów, dozór stanu spraw, przesyłanie dokumentów)

- know-how marketingowe, wiedzę i pomysły - jak, gdzie i z kim dotrzeć do klientów,

- jasną, uczciwą umowę bez haczyków, kar umownych i innych cudów konkurencji. U NAS NIE MA NIEWOLNICTWA.

- możesz liczyć na zaliczkę już przy złożeniu sprawy !

Nasza firma zajmuje się wszelakiego rodzaju odszkodowaniami (szkody rzeczowe, osobowe, OC komunikacyjne, błędy medyczne, wypadki w pracy, wypadki za granicą).

Rynek usług związanych z odszkodowaniami dla poszkodowanych rośnie z roku na rok, takie firmy jak nasza opierają się na dobrych standardach obsługi klienta i uczciwych umowach. Istotna jest dla nas także etyka działania naszych agentów czym odróżniamy się od znacznej części konkurencji.

Mamy dobre usługi, uczciwe umowy, jasne warunki współpracy. Wiemy jak działają inne firmy tego typu i co robią źle - nie powielamy błędów konkurencji. I co najważniejsze - dajemy DOBRZE zarobić "od początku".

Nasi Partnerzy otrzymują wynagrodzenie prowizyjne co oznacza, że w praktyce nie ma jakichkolwiek ograniczeń finansowych co do wysokości zarobków. U nas zarabiasz tyle ile wypracujesz. Dodatkowo osoby rekrutujące, szkolące i budujące własne struktury mogą liczyć na dodatkowe wynagrodzenie i bonusu (samochód firmowy - pokrycie kosztów raty leasingowej).

!!! Pracujesz w odszkodowaniach, nie podobają Ci się warunki, standard obsługi czy normy etyczne propagowane w Twojej firmie ? Spróbój z nami, wyboru dokonasz sam...

!!! Myślisz o własnej działalności ? Masz biuro w dobrym punkcie ? Skontaktuj się, działalność w odszkodowaniach może stanowić podstawę twojego biznesu, może być jednak tylko dodatkiem nie wymagającym dużego zaangażowania (program partnerski)

CAMPTER ODSZKODOWANIA

Prezentacja firmy

Odszkodowania - skutecznie, pewnie, bez zaliczek <br/>Prywatna Abonam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 100 000PLN / Yearly (Brutto)
Premie, dodatki:
stała premia za obrót, powyżej prowizji np. na leasing samochodu
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi