Kierownik ds. Administracji

HR Advisory Talenthouse

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania i odpowiedzialności na stanowisku:

  • kierowanie biurem zarządu,
  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie administracyjno - gospodarcze biura w Krakowie, w tym między innymi za: negocjowanie umów najmu, dostosowanie i planowanie powierzchni biurowych, zarządzanie flotą, dostawcami, zarządzanie usługami telekomunikacyjnymi, dbanie o kwestie bezpieczeństwa oraz ubezpieczenia majątku spółki.
  • koordynowanie zadań związanych z obsługą techniczną obiektów należących do spółki,
  • optymalizacja procesów i kosztów związanych z funkcjonowaniem biura.

Wymagania

Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym związanym z obsługą administracyjną biura,
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne (ze względu na szeroki zakres zadań i projektów związanych z obsługą techniczną biura),
  • nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta wewnętrznego jak i zewnętrznego,
  • chęć stałego pogłębiania wiedzy oraz umiejętności zawodowych,
  • dobry język angielski,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • dokładność i dbałość o szczegóły,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • dostęp do wielu szkoleń (merytorycznych, językowych),
  • pakiet bonusów (między innymi: opieka medyczna, karty multisport),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Prezentacja firmy

Od kilkunastu lat nasi konsultanci współpracują z pracodawcami, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Kadra zarządzająca, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Inne