Kierownik Centrum Monitorowania Systemów Alarmowych

P.P. „Porty Lotnicze”

WARSZAWA, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: WARSZAWA

- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.

- zarządza trzema portami lotniczymi - w Warszawie, Zielonej Górze i Radomiu.

- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr. Ref. 45/19

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Organizacja pracy podległego personelu na poszczególnych zmianach w ramach CMSA SOL;
  • Zarządzanie podległym personelem w celu optymalizacji realizowanych zadań;
  • Czynny udział przy realizacji projektów z zakresu ZSB;
  • Czynny udział w tworzeniu procedur związanych z funkcjonowaniem ZSB CMSA SOL;
  • Prowadzenie dokumentacji CMSA;
  • Dbanie o wysoką efektywność pracy podległego personelu.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu technicznym;
  • Doświadczenie 5 lat pracy na stanowisku związanym z zabezpieczeniami technicznymi;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem;
  • Posiadanie wpisu na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego;
  • Wpis na listę pracowników ochrony fizycznej;
  • Znajomość podstaw działania sieci komputerowych, systemów alarmowych, CCTV, pakietu MS Office;
  • Mile widziane kursy i szkolenia w zakresie zabezpieczeń technicznych, informatycznych oraz łączności;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Zadaniowy system czasu pracy;
  • Atrakcyjne warunki płacowe;
  • Pakiet szkoleń ukończonych certyfikatami;
  • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 25.08.2019r. klikając przycisk APLIKUJ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.