kierownik centrum medycznego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gorzów Wlkp., lubuskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta firmy z branży medycznej zlokalizowanej w Gorzowie Wlkp. woj. lubuskie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Nr ref.: 33478
Praca stała
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Zakres obowiązków:
  •  nadzór nad funkcjonowaniem centrum medycznego
  • zarządzanie podległym zespołem(ok. 20 osób)
  • nadzór nad budżetem jednostki
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • realizowanie założonych celów
  • nadzór nad dokumentacją medyczną i przestrzeganie wymagań formalno- prawnych
  • utrzymywanie kontaktów, kontraktacja i nadzór organizacyjny nad podwykonawcami i dostawcami współpracującymi z Centrum Medycznym
  • współpraca z innymi centrami medycznymi w Polsce

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe – preferowane medyczne
  • min. 2-letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży medycznej
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziane)
  • znajomość branży medycznej
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office

Oferta:
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)