Opis stanowiska pracy

KIEROWNIK BUDOWY

Lokalizacja: Kluczbork, Chrobrów

Zadania:

  • organizowanie, planowanie i nadzorowanie całokształtu zadań na budowie, zgodnie z przepisami prawa, procedurami wewnętrznymi, wymogami Zamawiającego i Nadzoru
  • bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót, ocena szans i ryzyk związanych z budową
  • koordynowanie pracy sił własnych i podwykonawców, zapewnienie efektywnego wykorzystania materiałów i sprzętu
  • nadzór i kontrola nad budżetem budowy, rozliczanie podwykonawców
  • przygotowywanie raportów oraz współpraca z kierownictwem firmy
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacja Budownictwo
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności mostowej bez ograniczeń
  • m.in. 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy(obiekty mostowe, kolejowe obiekty inżynieryjne)
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym
  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji
  • znajomość obsługi MS Office
  • dodatkowym atutem będzie wiedza i doświadczenie w realizacji kontraktów opartych na warunkach FIDIC (Warunki kontraktowe dla urządzeń oraz projektowania i budowy)
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

Prezentacja firmy

Firma budowlane istniejąca od 1991 roku, zajmująca się kompleksowym wyko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria