F.B.I. TASBUD S.A.

Kierownik budowy

Od: F.B.I. TASBUD S.A.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • organizacja oraz nadzór budowy zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, polskimi normami, zasadami BHP i ppoż.,
  • terminowa i jakościowa realizacja kontraktów, zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym), budżetem, harmonogramem i sztuką budowlaną,
  • analizowanie dokumentacji technicznej oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • nadzorowanie pracowników własnych oraz robót podwykonawców pod względem zgodności z umową, harmonogramami, przepisami BHP i ppoż,
  • rozliczanie podwykonawców z wykonanych robót,
  • nadzór nad dostawcami,
  • zarządzanie podległymi pracownikami,
  • współpraca z inwestorem, projektantami, inspektorami nadzoru oraz innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń,
  • przynależność od OIIB,
  • minimum czteroletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budów,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word, MS Project),
  • umiejętność zarządzania projektami,
  • umiejętność negocjowania,
  • umiejętność współpracy z Podwykonawcami,
  • samodzielność oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność, sumienność, punktualność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu podległych pracowników.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.