Kierownik Budowy

PBS Invest

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy kierownika budowy specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

    • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy oraz w oparciu o wymagania kontraktu
    • nadzór, koordynację i bieżącą kontrolę podwykonawców w zakresie wykonywanych prac
    • systematyczne prowadzenie rozliczeń podwykonawców i inwestycji
    • realizację całej inwestycji, od momentu rozpoczęcia do jej zakończenia

Oferujemy solidne wynagrodzenie, umowę o pracę/zlecenie, praca w młodej rozwiiającej się firmie, samochód służbowy. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

Wymagania

Wymagania

- minimum 5-letnie doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie wyższe techniczne
- uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń
- inicjatywa, zaangażowanie, skuteczność w realizacji zadań
- odpowiedzialność, samodzielność, sumienność

Prezentacja firmy

Młoda rozwijająca się firma działająca w branży budowlanej w sekt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
9 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
W zależności od efektów
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie