Opis stanowiska pracy

  • analiza dokumentacji technicznej
  • organizowanie przebiegu prac budowlanych
  • kierowanie pracą brygady roboczej i nadzorowanie bieżących robót podwykonawców
  • prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn,
  • przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo - ilościowych robót,
  • wykonywanie prac zgodnie z harmonogramem projektu oraz wymaganiami Inwestora.
  • poszukiwanie rozwiązań organizacyjnych i technicznych, które usprawnią przebieg kontraktu i wpłyną na jego pozytywny wynik.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo),
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • min. 5-letnie doświadczenia zawodowe w pełnieniu samodzielnej funkcji kierownika budowy,
  • dobra umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy zespołu
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży deweloperskiej/budownictwie wielorodzinnym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Prezentacja firmy

Firma „Lepiko” działa na rynku budowlanym już od niemal 40 lat. Rozpoczę... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria