Opis stanowiska pracy

Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A. jest spółką prężnie działającą na rynku usług budowlanych od 1945 r. (od 1992 r. jako spółka akcyjna), będąca spółką macierzystą dla grupy spółek działających w branży: deweloperskiej i konstrukcji stalowych.

Spółka jest szeroko znana na krajowym rynku budowlanym jako dynamiczny wykonawca dużych inwestycji mieszkaniowych i przemysłowych. Prestiżowe nagrody branżowe oraz liczne odznaczenia przyznane WPB S.A. są potwierdzeniem tej opinii.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIKA BUDOWY na budowie w Siedlcach

Zakres obowiązków:

  • koordynacja całego procesu realizacji projektów zgodnie z założonym harmonogramem, budżetem i wymogami jakościowymi
  • harmonogramowanie prac , budżetowanie oraz rozliczanie inwestycji
  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót,
  • koordynowanie i rozdział robót ,
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji,
  • analiza przyjętych rozwiązań pod kątem ich zasadności, inicjowanie wdrożeń rozwiązań zamiennych.

Oczekiwania:

  • znajomości prawa budowlanego oraz procesów realizacji inwestycji,
  • umiejętności prowadzenia negocjacji,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
  • wykształcenia wyższego o profilu budownictwo ogólne,
  • minimum pięcioletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika budowy przy realizacji inwestycji w zakresie budownictwa kubaturowego
  • posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • obsługi komputera (pakiet Office- exel, AutoCAD).

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny,
  • pracę w firmie budowlanej z wieloletnim doświadczeniem.

CV proszę przesyłać na maila z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prezentacja firmy

Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A. jest spółką prężnie działając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca