Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Kierownika budowy z doświadczeniem w kierowaniu budową z minimum 2 letnim stażem na stanowisku kierownika budowy.
Praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w ramach nowego kontraktu, którego celem jest przebudowanie budynku usługowo- handlowego w centrum Opola.

Umowę którą proponujemy jest to umowa kontraktowa o zarządzanie budową na okres realizacji budowy tj. od końca grudnia 2018 do lipca 2019. Najlepiej jeśli kandydat ma własną działalność gospodarczą. Jeśli jej nie ma to możemy rozważyć zatrudnienie w innej formie - do uzgodnienia.

Kierownik budowy którego poszukujemy musi posiadać:
1. własny samochód oraz prawo jazdy kat. B
2. komputer wraz z podstawowym oprogramowaniem
3. uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej z wpisem do Izby
Pozostałe narzędzia pracy - do uzgodnienia

Wymagania

doświadczenie min. 2 letnie na stanowisku kierownika budowy,

Prezentacja firmy

Partner Firma Budowlana istnieje od 2004 roku. Realizujemy jako Generaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
kontrakt 7 miesięcy z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do uzgodnienia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca