Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1231

Obowiązki:

1. Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót bud.
2. Zarządzanie zespołem pracowników
3. Przestrzeganie harmonogramu robót.
4. Terminowość
5. Rozliczanie okresowych przerobów, kosztów budowy.
6. Prowadzenie kompleksowej dokumentacji budowy.
7. Nadzór nad jakościa wykonanych robót.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • cechy przywódcze, analityczne myślenie, podejmowanie szybkich i trafnych decyzji, rzetelność, uczciwość, obowiązkowość, organizowanie pracy zespołu

Miejsce pracy: Kościuszki 30, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 4

Wymagane dokumenty: osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie CV na adres e-mail: anetanykiel@arkadamielec.pl lub telefonicznie: 17 788 12 60

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy