Opis stanowiska pracy

*planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót budowlanych
*nadzór i koordynacje robót podwykonawców
*weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
*sporządzanie dokumentacji powykonawczej
*nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania

*wykształcenie wyższe profilowe
*uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
*min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
*prawo jazdy kat B

Prezentacja firmy

KAMARO jest firmą realizującą usługi budowlane od roku 1993 jako ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Od wyników realizacji
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria