Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • nadzór i koordynacja robót budowlanych,
  • pełnienie funkcji Kierownika Budowy zgodnie z prawem budowlanym,
  • harmonogramowanie robót oraz nadzór nad terminowością ich wykonania,
  • wsparcie Kierownika Projektu w zakresie ofertowania i rozliczenia robót,
  • sprawowanie kontroli nad techniczną dokumentacją inwestycji,
  • współpraca z Projektantami oraz Najemcami,
  • delegacje na budowy w województwie kujawsko-pomorskim.

WYMAGANIA

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno- budowlanej bez ograniczeń,
  • doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami na stanowisku Kierownika Robót lub Kierownika Budowy, w tym pełnienie funkcji technicznej przy pracach budowlanych polegających na budowie Parków Handlowych,
  • praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót w zakresie niezbędnym do organizacji oraz nadzoru nad procesem realizacji inwestycji,
  • znajomość AutoCad, Microsoft Project, NormaPro, pakiet Office,
  • umiejętność czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej,
  • wysoko rozwinięte umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania,
  • umiejętność organizacji pracy podwykonawców i sił własnych.

NASZA FIRMA OFERUJE

  • uczestnictwo w ciekawych projektach i inwestycjach
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • elastyczne warunki zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Prezentacja firmy

EDS FTW świadczy usługi prefabrykacji elementów betonowych. Naszymi klie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis