Kierownik Budowy

HRK S.A.

Kielce, świętokrzyskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, Gneralnego Wykonawcy prowadzącego projekty z zakresu gospodarki wodno-ściekowj czy instalacji przemysłowych poszukujemy:

Kierownik BudowyMiejsce pracy: Kielce

Zadania:

  • Koordynowanie budowy i odpowiedzialność za przebieg procesu budowalnego;
  • Nadzorowanie budżetów oraz harmonogramów;
  • Planowanie i organizacja całości procesu budowlanego;
  • Nadzór nad realizacją prac budowlanych zgodnei z przepisami polskiego prawa budowlanego;
  • Zarządzanie zasobami technicznymi oraz personelem;
  • Koordynacja i odbiory robót realizowanych przez podwykonawców.

Wymagania:

  • Uprawnienie budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;
  • Doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi na stanowisku Kierownika Budowy w zakresie Kontraktów Sanitarnych;
  • Doświadczenie w realizacji inwestycji związanej z oczyszczaniem ścieków o przepływie średniodobowym min. 4 000 m/3;
  • Język angielski - mile widziany;
  • Umiejętność zarządzania zespołem własnym oraz podwykonawców.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę;
  • Samochód służbowy;
  • Karta Medyczna.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.