PCWO Energy

Jesteśmy firmą działającą w sektorze odnawialnych źródeł energii. Specjalizujemy się w realizacji dużych projektów z zakresu instalacji fotowoltaicznych. W związku prężnym rozwojem naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierownik Budowy

Od: PCWO Energy
Miejsce pracy: Kielce (Busko Zdrój, Jędrzejów, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski)

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny w wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
  • Weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztowej,
  • Kontrola oraz prowadzenie rozliczeń inwestycji,
  • Kontrola jakości wykonywanych prac,
  • Dbałość o terminową realizację harmonogramu budowy,
  • Tworzenie harmonogramów i planów organizacji robót,
  • Prowadzenie dziennika budowy.

Wymagania:

  • Uprawnienia do kierowania i nadzoru nad robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych elektroenergetycznych bez ograniczeń.
  • Doświadczenie w branży budowlanej,
  • Samodzielności i doskonałej organizacji pracy własnej,
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Znajomość programów AutoCad,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Samochód służbowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.