Opis stanowiska pracy

ZATRUDNIMY KIEROWNIKA BUDOWY Z INOWROCŁAWIA LUB POBLISKICH OKOLIC TORUŃ, BYDGOSZCZ, WŁOCŁAWEK

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • nadzorowanie pracy podległych mu pracowników, sprzętu i podwykonawców;
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
  • realizacja założeń kosztowych i terminowych budowy;
  • wykonanie obmiarów, wycen i rozliczeń;
  • przygotowanie zamówień;
  • raportowanie realizacji robót.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • doświadczenia w pracach na budowie na stanowisku Kierownik Budowy;
  • doświadczenia w pracach na budowie w zakresie prac wykończeniowych;
  • znajomość przepisów BHP oraz P.poż;
  • znajomość programów AUTOCAD, NORMA, WORD i EXCEL;
  • prawo jazdy kat. B;
  • uprawnień do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
  • zdolność planowania i organizowania pracy;
  • odpowiedzialności, samodzielności, sumienności.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • telefon służbowy;
  • komputer służbowy;
  • samochód służbowy;
  • ubezpieczenia grupowe;
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.

Prosimy w temacie maila wpisać nazwę stanowiska „ Kierownik Budowy”.

Za nadesłane aplikacje dziękujemy i jednocześnie informujemy, że INELBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się Generalnym Wykonawstwem realizacji inwestycji.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca