KIEROWNIK BUDOWY

ELEKTROTIM S.A.

GLIWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

ELEKTROTIM S.A. siedzibą we Wrocławiu zatrudni osoby do pracy w Zakładzie Sieci Gliwice na stanowisko :

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości prac, bezpieczeństwa i zaawansowania robót
  • Nadzór nad podległymi brygadzistami i brygadami elektromonterów
  • Nadzór nad wybranymi podwykonawcami pod kątem technicznym, ekonomicznym i czasowym
  • Planowanie prac i optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów ludzkich i sprzętowych
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów z postępu prac
  • Weryfikacja dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót oraz kosztorysów i przedmiarów robót
  • Kontrola terminowości wykonania prac
  • Bieżący kontakt z urzędami, właścicielami gruntów, wykonawcami, dostawcami mediów oraz innymi podmiotami biorącymi udział w procesie budowy

Wymagania

  • Posiadanie uprawnień budowlanych do sprawowania funkcji Kierownika Budowy o specjalności elektroenergetycznej
  • Doświadczenie w realizacji budowy obiektów energetycznych, najlepiej linii i stacji średniego napięcia
  • Uprawnienia SEP
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Potwierdzone doświadczeniem zdolności zarządzania poszczególnymi poprzednimi realizacjami
  • Dbałość o jakość oraz bezpieczeństwo i higienę pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

ELEKTROTIM S.A. wykonuje instalacje i sieci elektryczne oraz elek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis