Przedsiębiorstwo Budowlane TB.INVEST

KIEROWNIK BUDOWY

Od: Przedsiębiorstwo Budowlane TB.INVEST
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • przygotowanie procesu rozpoczęcia inwestycji
  • przygotowanie planu zamówień materiałów, urządzeń i innych związanych z budową
  • kierowanie realizacją budowy i nadzór nad jakością robót zgodnie z harmonogramem
  • wypełnianie obowiązków wynikających z prawidłowej realizacji inwestycji
  • koordynacja prac podwykonawców i sił własnych na budowie
  • ścisła współpraca z kierownikiem kontraktu
  • zakończenie budowy, oddanie do eksploatacji, przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • gotowość do pracy w delegacji na kontraktach realizowanych poza miejscem zamieszkania
  • doświadczenie w pełnieniu funkcji Kierownika Budowy/ Inżyniera Budowy- min. 5 lat
  • znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • uprawnienia budowlane
  • znajomość prawa budowlanego
  • biegłe czytanie dokumentacji technicznej
  • znajomość programów NORMA i AutoCad - mile widziana
  • znajomość cen rynkowych materiałów i usług
  • prawo jazdy
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność, elastyczność, sumienność, dokładność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • niezbędne narzędzia pracy: Laptop, telefon komórkowy
  • pracę przy ciekawych realizacjach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilność zatrudnienia