HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Kierownik BudowyMiejsce pracy: Elbląg

Zadania:

  • planowanie i kierowanie robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • kierowanie dużym zespołem pracowników własnych oraz z firm podwykonawczych
  • nadzorowanie jakości oraz terminów w realizowaniu konkretnych inwestycji z wykorzystaniem projektu budowlanego, specyfikacji technicznej oraz ustalonego harmonogramu
  • uczestniczenie w odbiorach i przekazanie projektu inwestorowi
  • zamawianie i pilnowanie dostaw materiałów
  • przygotowanie dokumentacji odbiorowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalnosci konstrukcyjno - budowlanej - warunek konieczny
  • doświadczneie na podobnym stanowisku oraz w zakresie realizowania projektów obiektów przemysłowych, biurowców, osiedli mieszkaniowych oraz budynków użyteczności publicznej
  • znajomość przepisów dotyczących prawa zamówień publicznych oraz programów MS Project, MS Office, NormaPRO
  • odpowiedzialność
  • samodzielność
  • język angielski będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozpoznawalnej firmie na polskim rynku
  • możliwosć realizowania ciekawych projektów
  • szkolenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.