Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Niemcy/Austria/Holandia

•Nadzorowanie przebiegu prac (montaż fasad aluminiowych, ścianek działowych
z regipsu) pod względem wymogów kontraktu, dokumentacji technicznej
i harmonogramów
• Koordynacja przebiegu prac w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót
i rozliczeń
•Bieżące raportowanie o przebiegu prac, sporządzanie dokumentacji jakościowej prac remontowo-budowlanych
•Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych robót

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Kontrakt holenderski długoterminowy
• Zakwaterowanie

Wymagania

• Dobra znajomość języka holenderskiego lub niemieckiego
• Doświadczenie zawodowe w zakresie nadzorowania i/lub kontroli prac montażowych
• Uprawnienia budowlane
• Preferowane wyższe wykształcenie (studia inżynierskie)
• Mile widziane osoby z własną działalnością gospodarczą

Osoby zainteresowane- prosimy o wysyłanie CV w języku polskim i niemieckim (warunek konieczny).

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca