Opis stanowiska pracy

• nadzór nad realizacją prac budowlanych oraz dbałość o jakość postęp i terminowe wykonanie

• nadzór nad dokumentacją techniczną

• zarządzanie wykonawcami i koordynacja realizacji poszczególnych zakresów robót

• kontrola oraz dokumentowanie jakości prowadzonych prac

• koordynowanie harmonogramów prac

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, konstrukcje budowlane)
• doświadczenie na stanowisku
• doświadczenie w realizacji prac pod nadzorem konserwatora zabytków
• uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi
• znajomość prawa budowlanego i przepisów prawnych dotyczących budownictwa
• bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz czasu pracy podległych pracowników
• komunikatywność
• prawo jazdy kat. B

Prosimy o aplikację bezpośrednio przez InfoPraca

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem o renomowanej pozycji na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca