Opis stanowiska pracy

W związku z rozpoczęciem realizacji nowych inwestycji Halbud Grochowski Sp.j. poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownika budowy/robót w:
• Warszawie (zatrudnienie na czas nieokreślony)
• Zambrowie (zatrudnienie na ok. 6-8 miesięcy)
• Dęblinie (zatrudnienie na ok. 4 miesięcy)
• Starogardzie Gdańskim (zatrudnienie na ok. 6-8 miesięcy)
Po zakończeniu kontraktu możliwość przedłużenia Umowy.

Opis stanowiska
• Prowadzenie budowy zgodnie z dokumentacją techniczną, prawem budowlanym oraz zawartymi umowami,
• Sporządzanie, realizowanie oraz kontrolowanie harmonogramów prac,
• Koordynowanie prac firm podwykonawczych oraz brygad wykonawczych,
• Analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów kontraktu,
• Udział w rozliczeniach z firmami podwykonawczymi,
• Udział w kontaktach z inwestorem, inspektorami nadzoru,
• Prowadzenie dokumentacji budowy,
• Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

Wymagania

Wymagania
• Uprawnienia budowlane,
• Umiejętność pracy w zespole i kierowaniu zespołem podległych firm podwykonawczych i pracowników,
• Skrupulatność, sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
• Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:
• Doświadczenie przy realizacji obiektów przemysłowych.

Prezentacja firmy

HALBUD to firma z doświadczeniem w budowie obiektów przemysłowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca