Kierownik budowy z uprawnieniami do prac instalatorskich

EcoJura Sp. z o.o.

Częstochowa, 42-202, śląskie

Opis stanowiska pracy

EcoJura Sp. z o.o. z, firma o ugruntowanej pozycji w branzach odnawialnych źródeł energii oraz termoizolacji z siedzibą w Częstochowie poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik budowy z uprawnieniami do prac instalatorskich w zakresie instalacji sanitarnych.

Swoje zadania prcownik będzie wypełniał zarówno w siedzibie firmy w Częstochowie, jak i w miejscach realizacji poszczegółnych projektów.

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz akrakcyjne wynagrodzenie.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi knadydatami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- posiadania uprawnień budowlanych do prac instalatorskich w zakresie instalacji sanitarnych;

- czynnego prawajady kat. B;

- znajomości zagadnień technicznych dotyczących branży instalatorskiej, umiejętnoci czytania rysynku technicznego;

- dodatkowym atutem będzie znajomość biegła znajomość progrsmów takich jak NORMA czy AutoCad;

- kandydat powinien być przygotowany na ewentualność wyjazdów służbowych poza mniejsce pracy w Częstochowie.

Prezentacja firmy

Spółka EcoJura działa w branży energii odnawialnych w zakresie fotowolta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie