Kierownik Budowy w Monachium

Semisul Poland Sp. z o.o.

Niemcy, Monachium, zagranica

Semisul Poland od 2006 roku specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży przemysłowej i zapewnianiu swoim Pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku międzynarodowym i lokalnym. www.semisul.eu

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Niemcy, Monachium

Typ projektu: Budownictwo Przemysłowe

Główne zadania:

Kierowanie procesem budowlanym (przygotowanie i organizowanie budowy, kierowanie brygadą) w sposób zgodny z projektem i prawem budowlanym, w tym m.in.:

  • bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu,
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych etapów projektu,
  • planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw,
  • koordynowanie spraw budżetowych,
  • stała współpraca z podwykonawcami,
  • dbałość o przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane z zakresu elektryki, dodatkowo mile widziane uprawnienia konstrukcyjno - budowlane;
  • minimum 3 letnie doświadczenie na ww. stanowisku, preferowane na obiektach przemysłowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na bieżącą realizację zadań;
  • bardzo dobra znajomość programów AutoCad, MS Office: MS Excel, Ms Word;
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność zarządzania zespołem, skuteczność komunikacyjna
  • terminowa realizacja zadań,
  • mile widziane referencje

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • pracę w międzynarodowym środowisku dla włoskiej firmy TECHIMP
  • zapewnione zakwaterowanie, dojazd do pracy i z pracy,
  • transport do kraju docelowego,
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Numer Rejestracji firmy w WUP: 7961