Kierownik budowy Szwecja

CBA Recruitment

Goteborg, Sztokholm, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego szwedzkiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierownik budowy

miejsce pracy: Szwecja

Twoja rola polegać będzie na planowaniu, prowadzeniu i zarządzaniu nowymi projektami budowlanymi. Będziesz odpowiedzialny za bezpośredni nadzór nad jakością pracy, koordynację i dystrybucję pracy, planowanie zapotrzebowania na pracowników oraz materiały. Będziesz także wykonywać analizy zaakceptowanych rozwiązań pod względem ich zasadności.

Oferujemy:
• Atrakcyjną pensję zgodną ze szwedzkimi standardami
• Pakiet dodatkowych korzyści pozapłacowych
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania w Szwecji

Wymagania

Pożądane kwalifikacje:
• Co najmniej 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu zespołów i projektów budowlanych
• Wykształcenie w zakresie inżynierii budowlanej, architektury lub pochodne
• Doświadczenie w zakresie budżetowania, kontroli kosztów, opisów projektów, prognoz, fakturowania, dokumentacji
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Dobre umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
• Znajomość jednego z języków skandynawskich będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
16 400PLN - 24 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy