Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:
Firma budowlana poszukuje kierownika budowy z uprawnieniami budowlanymi w specjalności kolejowej bez ograniczeń. Wymagane doświadczenie na stanowisku – min. 5 lat.

Zakres obowiązków:
-analiza dokumentacji technicznej
-organizowanie przebiegu prac budowlanych
-kierowanie pracą brygady (brygad) roboczej i nadzorowanie bieżących robót
-prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn
-organizowanie pracy podwykonawców na budowie
-przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo - ilościowych robót

Oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia
-atrakcyjne wynagrodzenie
-rozwój zawodowy i możliwość awansu
-pracę w miłym zespole
-interesującą pacę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Wymagania

-doświadczenie w branży budowlanej min. 5 lat
-umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
-bardzo dobre zdolności organizacyjne
-uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności kolejowej/mostowej

Prezentacja firmy

Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Inżynieryjnych SANEL Sp. z o.o. dz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie