KIEROWNIK BUDOWY /PROJEKT MENAGER – ROBÓT DROGOWYCH

Novum Stone Expert Sp. z. o.o. Sp.k

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA:

  • doświadczenie przy robotach drogowych nadzorowanych samodzielnie min. 5 lat
  • umiejętność prowadzenia robót
  1. brukarskich
  2. kanalizacyjnych
  3. bitumicznych
  • doświadczenie w organizowaniu brygad wykonawczych, egzekwowaniu wydajności oraz realizacji zgodnie z harmonogramem prac
  • doświadczenie przy robotach brukarskich z zastosowaniem systemów niwelacji 2D Firma posiada park maszynowy do układania nawierzchni z galanterii betonowych i kamiennych. Od kandydata wymaga się umiejętnego wykorzystania posiadanego sprzętu w celu maksymalizowania wydajności
  • mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej

OBOWIĄZKI:

  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji
  • bieżące monitorowanie założonego budżetu
  • rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań
  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót
  • stała współpraca z inwestorami, inspektorami i podwykonawcami w zakresie realizowanych prac
  • przygotowanie przedmiaru robót, opisów, rozwiązań technicznych
  • koordynacja i kontrola prac podwykonawców

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego;
  • Pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania i przyjazną kulturą organizacyjną;
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Lokalizacja teren woj. śląskiego

Prezentacja firmy

NOVUM to doświadczona kadra techniczna wykonująca wszelkie roboty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca fizyczna