Kierownik Budowy oraz Inspektor Nadzoru robót budowlanych

AIM Engineering Sp. z o.o.

50-073 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• pełnienie obowiązków Kierownika Budowy i/lub Inspektora Nadzoru robót budowlanych
• dbałość o przestrzeganie przepisów BHP,
• koordynowanie i odbiory prac wykonawców na budowie,

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• pracę przy projektach niestandardowych,
• możliwość dalszego rozwoju zawodowego w zespole profesjonalistów.

Wymagania

• uprawnienia konstrukcyjno-budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
• minimum 10-15-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy/inspektora nadzoru, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu obiektów kubaturowych w ścisłej zabudowie miejskiej,
• znajomość programów: MS Office, AutoCad, MS Project,
• umiejętność pracy w zespole,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego, również technicznego,
• czynne prawo jazdy kat. B.,
• komunikatywność i dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

AIM Engineering Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalnym i kompletnym zarzą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie