Kierownik budowy / Kierownik robót

KiK

Ostrzeszów, Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

8-12 tys netto przy umowie B2B

Firma budowlana KIK Sp.z o.o.S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki /kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY/ KIEROWNIK ROBÓT

Miejsce pracy: delegacje cała Polska

Opis stanowiska:

  • Pełnienie funkcji kierownika budowy,
  • Wykonanie przedmiarów poszczególnych zakresów prac,
  • Organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem,
  • Nadzór nad poprawnością wykonywanych robót budowlanych oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową,
  • Analiza rozwiązań projektowych pod względem możliwych optymalizacji,
  • Raportowanie przebiegu procesu budowlanego,
  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP.

Wymagania:

  • Uprawnienie budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi,
  • Doświadczenie min 3 letnie w nadzorowaniu inwestycji,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Znajomość Prawa Budowlanego w praktyce,
  • Wykształcenie wyższe kierunek budownictwo,
  • Kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie,
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujmy:

  • Samodzielne stanowisko pracy,
  • Możliwość budowania własnego zespołu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (współpraca z doświadczonymi osobami z branży) w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

KiK Budujemy dla Ciebie świadczy usługi w zakresie budownictwa przemysło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis