Kierownik Budowy / Kierownik Kontraktu

TOP Energy S.A. Sp. k.

Ostróda, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie szukamy osoby, która zaopiekuje się projektem z branży budowlano-energetycznej w miejscowości Ostróda.

Jako Kierownik Budowy będziesz odpowiedzialny za:

  • pełnienie obowiązków kierownika budowy zgodnie z wymogami przepisów Prawa Budowlanego,
  • przygotowanie harmonogramu prac budowlanych,
  • zarządzanie zespołem ludzi - pracowników budowlanych, firm podwykonawczych,
  • kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzegania przepisów BHP I PPOŻ,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • dzienne raportowanie przebiegu prac budowlanych (w firmowym systemie),
  • odbiór prac - przygotowanie protokołu odbioru
  • odpowiedzialność za prawidłowość i kompletność dokumentacji powykonawczej;

Wymagania

  • Masz doświadczenie w realizacji projektów wielobranżowych za pomocą podwykonawców oraz zasobów własnych
  • Jesteś zorientowany na osiąganie celów
  • Potrafisz sprawić by rzeczy się działy
  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne ze znajomością zagadnień budowlanych
  • Posiadasz uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

W zamian otrzymasz:

  • Pracę z ludźmi nastawionymi na sukces
  • Pracę w firmie, w której kultura organizacji oparta jest o 7 Nawyków skutecznego działania Covey'a
  • Stabilne zatrudnienie (szukamy osób na wiele kontraktów)
  • System premiowy zależny od efektów pracy
  • Nowoczesne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód, najnowsze oprogramowanie)
  • Możliwość pracy przy projektach wielobranżowych
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu  na Kierownika Kontraktu

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty, w szeroko rozumianym sektorz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Inżynieria