Kierownik budowy / Inżynier budowy

DANBUD

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Danbud z siedzibą we Trzebnicy zatrudni osoby na stanowisko :

KIEROWNIK BUDOWY/ INŻYNIER BUDOWY

Miejsce pracy -Zabrze

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości prac, bezpieczeństwa i zaawansowania robót
  • Nadzór nad podległymi brygadzistami i brygadami
  • Planowanie prac i optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów ludzkich i sprzętowych
  • Weryfikacja dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót oraz kosztorysów i przedmiarów robót
  • Kontrola terminowości wykonania prac
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów z postępu prac dla zleceniodawcy (współpraca z Koreanczykami)

Wymagania

  • Posiadanie uprawnień budowlanych do sprawowania funkcji Kierownika Budowy o
  • Doświadczenie w realizacji budowy
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Potwierdzone doświadczeniem zdolności zarządzania poszczególnymi poprzednimi realizacjami
  • Dbałość o jakość oraz bezpieczeństwo i higienę pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • J.angielski - warunek konieczny

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • adekwatne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Firma DANBUD istnieje na rynku od 1998 roku. Prowadzimy kompleks... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria