Kierownik budowy / Inżynier budowy

Trenkwalder

Opole, opolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole
Opis stanowiska:
  • nadzór nad procesem realizacji prac,
  • odpowiedzialność za organizację prac w powierzonym zakresie,
  • organizacja pracy zespołu,
  • prowadzenie dokumentacji budowy, tworzenie harmonogramu prac,
  • udział w odbiorach technicznych.

Wymagania:
  • doświadczenie min. 1-2 lata, uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym,
  • doświadczenie w kierowaniu i nadzorowaniu ekipy,
  • obsługa programów z pakietu MS Office, AutoCAD,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi, wpis do Izby Budowalnej,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,
  • pracę na terenie Opola, przy ul. Barona,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość późniejszej współpracy przy kolejnych kontraktach,
  • grupowe ubezpieczenie,
  • możliwość rozwoju
  • codzienne wsparcie przełożonych i kolegów z pracy.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248. Gliwice, al. W. Korfantego 25/2, 1 piętro. Zapraszamy w godzinach 08:00-15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy