Kierownik Budowy - Inżynier Budowy

Recruit Europe

Gliwice, śląskie

Od: Recruit Europe
Miejsce pracy: Gliwice

Międzynarodowa firma budowlana (General Contractor) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Kierownik budowy i Inżynier Budowy. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2~5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Uwaga: Please send English CV.

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie placu budowy (fabryk, obiektów przemysłowych, office building)
  • Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich budowlanych aspektów w projektach na etapie promocji jak i realizacji
  • Przygotowywanie obmiaru postępu robót
  • Koordynowanie prac podwykonawców
  • Nadzór i kontrola nad postępami prac jako Inżynier Budowy lub Kierownik Budowy
  • Przeprowadzanie przetargów dla podwykonawców
  • Koordynowanie harmonogramów
  • Kontrola kosztów
  • Kontrola oraz dokumentowanie jakości
  • Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie
  • Sporządzanie raportów projektu
  • Prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego jako Inżynier Budowy lub Kierownik Budowy (fabryk, obiektów przemysłowych)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie budowlanej

Kierownik Budowy - Site Manager, Works Manager

Employment Agreement

  • construction license without limits

Inżynier Budowy

  • construction license is not required

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

We are International Recruit / Head Hunting company, conducting recruit activities for Executive position for International companies located in Germany, UK, Poland, Czech, Slovakia, Belgium, France. We have many kind of job offer in all European countries including Japan. Welcome to register your CV for the future!