Kierownik Budowy/Inżynier Budowy/Kierownik Kontraktu

REMBOR GENERAL Sp. z o.o. Sp. k.

Września, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Rembor General poszukuje osób do pracy we Wrześni na kilku inwestycjach,
Kluczowym elementem jest znajomość języka niemieckiego na wysokim poziomie.
Kierownik Projektu/Kierownik Budowy/Inżynier Budowy ; osoby do pracy na Budowie.
potrzebna również osoba do prowadzenia biura ze znajomością języka niemieckiego

Wymagania

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

Rembor General Sp. z o.o. Sp. k. to renomowana firma budowlana istniejąc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do grudnia 2015
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie