Kierownik budowy (infrastruktura kolejowa)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania:

  • Kierowanie budową/ robotami torowymi podczas prowadzonej modernizacji sieci tramwajowej
  • Działanie zgodne z wymogami przepisów prawa i standardami firmy
  • Koordynowanie i planowanie pracy kierowników robót
  • Prowadzenie korespondencji kontraktowej zgodnie z przyjętymi standardami
  • Współpraca z Zamawiającym i Inżynierem kontraktu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej bez ograniczeń
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika budowy/ Kierownika robót w zakresie budowy, przebudowy i modernizacji infrastruktury kolejowej
  • Umiejętność obsługi programu MS Project

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielność działania oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials