Kierownik budowy (budownictwo kubaturowe)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy
  • Prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami
  • Pozyskiwanie podwykonawców
  • Wykonywanie pomiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac
  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z Inwestorem
  • Planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór nad terminowością ich dostaw
  • Raportowanie postępu prac
  • Kontrola budżetu oraz rozliczanie prowadzonych robót

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu budowy
  • Doświadczenie w prowadzeniu całości zadania inwestycyjnego
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Umiejętności zarządzania podległym zespołem pracowników oraz podwykonawców
  • Prawo jazdy kat. B
  • Otwartość na pracę w delegacji
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno - budowlanej
  • Wykształcenie wyższe budowlane

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Narzędzia do pracy takie jak: laptop, telefon, samochód
  • Ubezpieczenie grupowe
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials