Kierownik Budowy / Budownictwo Ekologiczne

Cigno Consulting

mazowieckie, mazowieckie

Od: Cigno Consulting
Miejsce pracy: mazowieckie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla Naszego Klienta, generalnego wykonawcy obiektów związanych z ochroną środowiska, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Realizacja budowy zgodnie z umową;

• Nadzór i koordynacja prac budowlanych;

• Kontrola prawidłowości dokumentacji technicznej, kosztorysów, protokołów odbioru i rozliczeń;

• Opracowanie budżetu kontraktu.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe budowlane;

• Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;

• Mile widziane spełniania wymagania minimum 5 lat doświadczenia zawodowego jako Kierownik Budowy w zakresie budów związanych z ochroną środowiska (oczyszczalnie ścieków, kanalizacje, wodociągi);

• Znajomość procedur realizacji kontraktów FIDIC;

• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz organizacyjne,

• Umiejętność zarządzania zespołem.

Oferowane warunki:

• Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji;

• Umowa o pracę;

• Satysfakcjonujące środowisko pracy;

• Możliwość rozwoju zawodowego;

• Szkolenia zawodowe.